Dlaczego właśnie my?

Kompleksowa opieka

Jako specjaliści w dziedzinie skóry i włosów zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę, dostosowaną do indywidualnych problemów. Działamy w zespole – wzajemnie się wspierając i uzupełniając. Dlatego tworzone przez nas plany terapeutyczne obejmują zarówno leczenie, jak i właściwą pielęgnację, a także zaawansowaną profilaktykę.

Nasz zespół dermatologów zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Przy użyciu nowoczesnych metod dermatologii i medycyny estetycznej dbamy również o spowolnienie widocznych oznak starzenia oraz utrzymanie skóry i włosów naszych pacjentów w jak najlepszej kondycji.

Kosmetolodzy z uwagą przyglądają się wszelkim mankamentom cery, proponują i dobierają odpowiednie zabiegi, wsparte rekomendacją odnośnie pielęgnacji domowej. Natomiast doświadczeni trycholodzy dbają o wszelkie kwestie związane z włosami i skórą głowy.

Jednym zdaniem: działając razem, łączymy sferę opieki medycznej z aspektami estetycznymi. Zdrowie i dobry wygląd Państwa skóry i włosów są dla nas bardzo ważne.

Wiedza i doświadczenie

Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy klinicznej, jak i naukowej. Każdy z nich odbył wiele zagranicznych i krajowych staży oraz kursów, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności w takich obszarach jak: dermatologia, dermatoonkologia, chirurgia, medycyna estetyczna, medycyna anti-aging, trychologia czy laseroterapia.

Kosmetolodzy i trycholodzy na co dzień poświęcają uwagę wszelkim nowym rozwiązaniom, technologiom oraz terapiom, które następnie wdrażają w swojej pracy z pacjentami. Ich zawód to ciągły rozwój i nauka – dzięki regularnym szkoleniom oraz pogłębianiu wiedzy potrafią fachowo się Państwem zaopiekować.

Każdego roku uczestniczymy w najważniejszych krajowych i międzynarodowych wydarzeniach i konferencjach naukowych, zarówno jako słuchacze, jak i szkoleniowcy oraz wykładowcy. Nieustannie poświęcamy czas i energię, dbając o rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom opiekę zawsze zgodną z najlepszymi standardami i najnowszą wiedzą medyczną.

Empatia i otwartość

Od samego początku naszym celem jest tworzenie trwałych relacji z naszymi pacjentami – dlatego zawsze stawiamy Państwa potrzeby na pierwszym miejscu. Cały nasz zespół podchodzi do swoich obowiązków uczciwie i otwarcie. Priorytetem każdego z naszych specjalistów jest upewnienie się, że rozumiecie Państwo wszelkie aspekty dotyczące stanu Waszej skóry i otrzymujecie dostęp do najlepszych terapii – zarówno medycznych, jak i estetycznych. Poświęcamy odpowiednio dużo czasu na wyjaśnienie szczegółów dotyczących możliwych opcji leczenia, a następnie wychodzimy dalej, pokazując dodatkowe możliwości z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii profesjonalnej czy trychologii.

Nowoczesne metody i technologie

Ideą VIVO Clinic jest opieranie się na fachowej wiedzy – z tego względu przykładamy wagę do wykorzystywania jedynie sprawdzonych metod zabiegowych, certyfikowanych urządzeń i preparatów. Ufamy markom, które bazują na dokładnych badaniach, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pacjentów. Oferujemy Państwu tylko takie rozwiązania, które z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować i które sprawdzamy także na sobie. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi cechuje najwyższa jakość.

Na każdy etap życia

Skóra jest największym i najbardziej widocznym organem naszego ciała. W VIVO Clinic rozwiązujemy problemy Państwa skóry i włosów na każdym etapie życia. Nasi dermatolodzy zapewniają opiekę dorosłym, dzieciom i seniorom. Oferujemy konsultacje, porady i diagnostykę, opiekę chirurgiczną, zabiegi medyczne i estetyczne, procedury kosmetologiczne, dobieramy odpowiednią pielęgnację domową, a nasze indywidualne podejście i angażowanie pacjentów w świadomą dyskusję na temat ich skóry i włosów, pomagają osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty stosowanych terapii. Z pasją dbamy o wszystkie potrzeby skóry pod jednym specjalistycznym dachem.

Tworzymy zespół

W VIVO Clinic tworzymy zespół. Szanujemy naszych pacjentów oraz siebie nawzajem. Tworzymy pozytywne środowisko pracy, w którym każdy z naszych współpracowników odgrywa równie istotną rolę. Priorytetowo traktujemy budowanie zespołu, profesjonalizm i rozwój personelu. Nasze wartości i zaangażowanie dają doskonałe wyniki. Jesteśmy wdzięczni za opinie i nieustannie dążymy do ulepszania i wzbogacania naszych standardów związanych z konsultacjami i zabiegami. Bo wszyscy chcemy współtworzyć to miejsce.