Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów: lekarzy, kosmetologów i trychologów, których łączy pasja do wszystkiego, co związane ze zdrowiem oraz dobrym wyglądem skóry i włosów.

Każdy z nas odbył długą drogę, aby znaleźć się właśnie w tym miejscu. Połączenie doświadczenia, wiedzy i umiejętności sprawia, że oferujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę.

W VIVO Clinic doceniamy szczerość, zaufanie, rzetelność i budowanie długotrwałych relacji. Te wartości stanowią podstawę wszystkiego, do czego dążymy.

Chcemy być liderami w naszej dziedzinie, dlatego nieustannie się szkolimy i wdrażamy najnowsze rozwiązania i technologie wspierające leczenie i pielęgnację skóry i włosów.

Tym, co nas wyróżnia, jest nieustanne zaangażowanie, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo we własnej skórze.

Na co dzień dzielimy się z Państwem swoją wiedzą oraz doświadczeniami również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ponadto proponujemy zapisanie się na nasz newsletter, dzięki któremu będziecie informowani o wszelkich nowościach, jakie wprowadzamy w VIVO Clinic. Będzie nam bardzo miło, jeśli pozostaniecie z nami w kontakcie.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i ofertami