Nasz zespół

specjalista dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, trycholog

dr n. med. Magdalena
Wawrzynkiewicz

Specjalizuje się w nowoczesnych nieinwazyjnych technikach diagnostycznych dermatoskopii i trichoskopii, leczeniu łysienia i innych chorób skóry owłosionej głowy oraz medycynie estetycznej, regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej. 

dr n. med. Marta Janowska
specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

dr n. med. Marta
Janowska

Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach anti-aging, laseroterapii dermatologicznej i estetycznej (ze szczególnym uwzględnieniem leczenia blizn potrądzikowych i rumienia twarzy), leczeniu chorób dermatologicznych oraz diagnostyce dermoskopowej znamion barwnikowych.

lek. med. Agnieszka Moncznik
specjalista chirurgii ogólnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

lek. med. Agnieszka
Moncznik

Specjalizuje się w chirurgii skóry oraz zabiegach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej.

lek. med. Magdalena Stec
specjalista dermatologii i wenerologii, trycholog

lek. med. Magdalena
Stec

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry głowy i łysienia. Prowadzi konsultacje dermatologiczne, diagnostykę trichoskopową oraz wykonuje zabiegi wspomagające terapię dermatologiczną – osocze bogatopłytkowe, mezoterapię oraz laseroterapię.

dr n.med. Magdalena Spałkowska
specjalista dermatologii, wenerologii i immunologii klinicznej

dr n.med. Magdalena
Spałkowska

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry i włosów, ze szczególnym uwzględnieniem chorób autoimmunologicznych oraz diagnostyce dermatoskopowej znamion barwnikowych.

lic. Kamila Niczyporuk
kosmetolog, trycholog

lic. Kamila
Niczyporuk

Jest kosmetologiem specjalizującym się w zabiegach z użyciem profesjonalnych dermokosmetyków i urządzeń hi-tech do pielęgnacji skóry twarzy  Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia, a obecnie kontynuuje naukę na kierunku kosmetologia w medycynie estetycznej, na studiach magisterskich prowadzonych przez Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia. 

mgr Ewelina Dziedzic-Setlak

trycholog, kosmetolog

mgr Ewelina
Dziedzic-Setlak

Jest doświadczonym kosmetologiem specjalizującym się w trychologii kosmetologicznej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie przez 6 lat pracowała w jednym z renomowanych krakowskich gabinetów jako trycholog, wykonując w tym okresie ponad 4000 konsultacji i zabiegów trychologicznych. Regularnie doskonali umiejętności i poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach trychologicznych.

mgr Justyna Wyrwa
pielęgniarka

mgr Justyna
Wyrwa

Jest wsparciem dla naszego zespołu lekarzy. Wykonuje procedury lecznicze oraz asystuje przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej.