Nasz zespół

specjalista dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, trycholog

dr n. med. Magdalena
Wawrzynkiewicz

Specjalizuje się w nowoczesnych nieinwazyjnych technikach diagnostycznych dermatoskopii i trichoskopii, leczeniu łysienia i innych chorób skóry owłosionej głowy oraz medycynie estetycznej, regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej. 

Dr Wawrzynkiewicz posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej i Anti-Aging. Wykonuje zabiegi modelowania twarzy kwasem hialuronowym, implantacji nici, zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, iniekcje osocza i fibryny bogatopłytkowej oraz zabiegi laserowe. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Stale poszerza swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii klinicznej i estetycznej, biorąc udział, zarówno jako uczestnik jak i wykładowca, w najważniejszych krajowych i międzynarodowych konferencjach, kursach i szkoleniach dotyczących dermatologii, medycyny estetycznej, diagnostyki chorób włosów, dermoskopii i trichoskopii.

Dr Magdalena Wawrzynkiewicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz austriackiego Medizinische Universität w Graz.

W 2018 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską w przedmiocie oceny dermoskopowej znamion zlokalizowanych w nietypowych okolicach ciała pt. „Ocena obrazów oraz optymalizacja metod diagnostycznych akralnych zmian melanocytowych”, uzyskując stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywała pracując przez 8 lat jako lekarz asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz prowadząc zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ i School of Medicine in English Collegium Medicum UJ, jak również w trakcie zagranicznych staży szkoleniowych w Princess Alexandra Hospital, Translational Research Institute, Brisbane w Australii i LKH Universitätsklinikfür Dermatologie und Venerologie, Graz w Austrii.

Od 2012r. odbyła kilkadziesiąt szkoleń praktycznych i warsztatów, dotyczących tradycyjnych i nowoczesnych metod i technik zabiegowych medycyny estetycznej, prowadzonych przez najbardziej doświadczonych specjalistów medycyny estetycznej i regeneracyjnej, organizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą przez wiodące firmy z branży estetycznej jak m.in.: Croma Pharma, Fillmed Laboratoires, Galderma, Allergan, Neauvia, Teoxane.

Jest członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society, International Trichoscopy Society, International Society of Teledermatology, European Academy of Dermatology and Venerology.

Jest autorką i współautorką szeregu publikacji, dotyczących m.in. diagnostyki trichoskopowej łysienia, wczesnej diagnostyki czerniaka i dermoskopowej oceny zmian skórnych.

Prowadzi także szkolenia dla lekarzy z zakresu dermoskopii, trichoskopii, metod leczenia łysienia i chorób skóry owłosionej głowy oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

dr n. med. Marta
Janowska

Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach anti-aging, laseroterapii dermatologicznej i estetycznej (ze szczególnym uwzględnieniem leczenia blizn potrądzikowych i rumienia twarzy), leczeniu chorób dermatologicznych oraz diagnostyce dermoskopowej znamion barwnikowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej i anti-aging (iniekcje toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, biostymulatorów, implantacji nici, zabiegi laserowe). Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. 

Regularnie doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę, biorąc udział, zarówno jako uczestnik jak i wykładowca, w najważniejszych krajowych i międzynarodowych konferencjach, kursach i szkoleniach dotyczących dermatologii, medycyny estetycznej i anti-aging oraz medycyny laserowej.

Dr Marta Janowska ukończyła studia medyczne i doktoranckie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, gdzie w 2017r. z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską dotyczącą genów biorących udział w etiopatogenezie trądziku.

Wiedzę i umiejętności praktyczne  zdobywała pracując w trakcie szkolenia specjalizacyjnego jako lekarz asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jak również podczas zagranicznych staży szkoleniowych w renomowanych ośrodkach klinicznych: Yale University School of Medicine, Department of Dermatology (New Haven, USA), Hospital de Base (Sao Jose do Rio Preto, Brazylia), Ludwig Maximilians Universitat, Center of International Health (Monachium, Niemcy) oraz podczas szkoleń z zakresu dermatologii estetycznej w Brukseli i Innsbrucku.

Jest członkiem European Society for Lasers and Energy Based Devices (ESLD), Europejskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii (EADV), International Dermoscopy Society (IDS) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

specjalista chirurgii ogólnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

lek. med. Agnieszka
Moncznik

Specjalizuje się w chirurgii skóry oraz zabiegach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej.

Wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania zmian skórnych, usuwania zmian w wymagających lokalizacjach (twarz, szyja, dłonie, skóra owłosiona głowy, okolice intymne), korekty blizn, korekta asymetrii płatków uszu, krio i elektrochirurgii, zabiegi modelowania rysów twarzy z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz biostymulatorów, a także z użyciem komórek macierzystych autologicznej tkanki tłuszczowej.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie i umiejętności praktyczne zdobywała, pracując jako lekarz asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku “Kosmetologia-Medycyna estetyczna dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Nieustannie poszerza wiedzę i doskonali umiejętności, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, organizowanych przez wiodące towarzystwa i organizacje naukowe.

Przeprowadzane przez dr Moncznik zabiegi chirurgiczne charakteryzuje zawsze delikatność, precyzja i dbałość o komfort pacjenta.

kosmetolog, trycholog

lic. Kamila
Niczyporuk

Jest kosmetologiem specjalizującym się w zabiegach z użyciem profesjonalnych dermokosmetyków i urządzeń hi-tech do pielęgnacji skóry twarzy  Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia, a obecnie kontynuuje naukę na kierunku kosmetologia w medycynie estetycznej, na studiach magisterskich prowadzonych przez Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia. 

W Vivo Clinic przeprowadza kompleksowe konsultacje kosmetologiczne, układając plany pielęgnacji i zabiegów gabinetowych, jak również plany pielęgnacji domowej  będące istotnym elementem holistycznej terapii kosmetologicznej. Wykonuje również zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej i trychologicznej oraz depilację laserową. Regularnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych z obszaru pielęgnacji twarzy, zastosowania produktów dermokosmetycznych i urządzeń kosmetologicznych hi-tech w kosmetologii profesjonalnej. 

Jest niezwykle otwarta i zaraża optymizmem wszystkich w swoim otoczeniu. Jej dokładność i cierpliwość w prowadzeniu konsultacji skutkuje opracowaniem indywidualnie skomponowanych planów pielęgnacji skóry, przynoszących doskonałe rezultaty.

Jeśli szukasz zaangażowanego i pełnego pasji kosmetologa, który nie tylko doskonale rozumie problemy skórne, ale także potrafi skutecznie się nimi zająć, zapraszamy na konsultację kosmetologiczną do Vivo Clinic.

trycholog, kosmetolog

mgr Ewelina
Dziedzic-Setlak

Jest doświadczonym kosmetologiem specjalizującym się w trychologii kosmetologicznej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie przez 6 lat pracowała w jednym z renomowanych krakowskich gabinetów jako trycholog, wykonując w tym okresie ponad 4000 konsultacji i zabiegów trychologicznych. Regularnie doskonali umiejętności i poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach trychologicznych.

W VIVO Clinic wykonuje szeroki zakres usług, w tym konsultacje trychologiczne, zabiegi trychologiczne z wykorzystaniem specjalistycznych produktów dermokosmetycznych oraz procedury trychologiczne z użyciem profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do terapii trychologicznych.

Dzięki pasji, zaangażowaniu i precyzji w rozwiązywaniu problemów skóry głowy, jest w stanie szybko oraz dokładnie zidentyfikować ich przyczyny oraz opracować skuteczny plan terapeutyczny zapewniając kompleksową opiekę oraz doskonałe rezultaty.

Jeśli szukasz wykwalifikowanego trychologa, który nie tylko doskonale rozumie problemy skórne, ale także potrafi skutecznie się nimi zająć, zapraszamy na konsultację trychologiczną do Vivo Clinic.

pielęgniarka

mgr Justyna
Wyrwa

Jest wsparciem dla naszego zespołu lekarzy. Wykonuje procedury lecznicze oraz asystuje przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej.