VIVO 50+

Co się dzieje z Twoją skórą po 50.?

Po 50. roku życia następuje znaczny spadek poziomu kolagenu i elastyny w skórze. Powstałe na skutek wieloletniej aktywności mięśni twarzy zmarszczki mimiczne, zmieniają się w utrwalone głębokie linie i bruzdy. Skóra i tkanka podskórna, poddane przez lata oddziaływaniu grawitacji, stają się luźniejsze, co oznacza, że twarz, szyja i dekolt wyglądają na obwisłe i opadające. Zachodzące pod powierzchnią skóry zmiany struktury, rozciągnięcie i poluźnienie więzadeł, utrata objętości i opadanie poduszek tłuszczowych wpływają na zmianę rysów i wyglądu twarzy.

Jak dbać o skórę?

Oprócz regularnych zabiegów wolumetrycznych i nawilżających, Twój plan leczenia powinien obejmować również zabiegi laserowe, wpływające na głębsze warstwy skóry w celu długotrwałej stymulacji kolagenu i poprawy napięcia.

Nadszedł czas, aby rozważyć dodanie do swojego planu zabiegowego lifting nićmi PDO, pomagający unieść opadnięte rejony i zapobiec wiotczeniu skóry.

Działanie przeciwstarzeniowe można wzmocnić za pomocą zabiegów regeneracyjnych z użyciem kwasu hialuronowego, polinukleotydów, kolagenu a także fibryny i osocza bogatopłytkowego (iPRF/PRP), pomagających w odbudowie struktur skóry od wewnątrz. Ważna jest systematyczność wykonywania zabiegów stymulujących oraz ich łączenie w różnych protokołach, ponieważ skóra po 50. roku życia ma większe wymagania.

W ciągu kilku miesięcy po zabiegach poprawia się nawilżenie i elastyczność skóry. Głębokie bruzdy ulegają wygładzeniu, a zmarszczki znacząco się spłycają.

Aby uzyskać lepsze rezultaty zabiegi w klinice powinny iść w parze z codzienną pielęgnacją skóry. W domowej pielęgnacji powinno się wykorzystywać preparaty nawilżające i serum z aktywnymi składnikami, takimi jak witamina A i jej pochodne – retinol, retinal, witamina C, witamina B5, kwas hialuronowy i peptydy, które pobudzają odnowę komórek skóry, poprawiają koloryt i redukują drobne linie i zmarszczki.

Najważniejsze wskazówki:

  • Codziennie stosuj silny krem ​​przeciwsłoneczny z filtrem SPF (nawet jeśli przebywasz w pomieszczeniu).
  • Popraw rezultaty swoich zabiegów dzięki aktywnym produktom do pielęgnacji skóry stosowanym w domu.
  • Zmaksymalizuj efekty dzięki holistycznemu planowi łączącemu zabiegi medycyny estetycznej.
  • Pielęgnując twarz, nie zapominaj o jednoczesnej pielęgnacji szyi i dekoltu.

 

Nasi lekarze i kosmetolodzy są ekspertami w dziedzinie skóry i włosów. Możecie wspólnie opracować odpowiedni plan leczenia i pielęgnacji dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zabiegi dla skóry 50+

Redukcja zmarszczek utrwalonych

Wolumetria, uzupełnianie utraconej objętości

Biostymulacja i regeneracja skóry

Szyja i dekolt

Lifting twarzy nićmi PDO

Nawilżenie i rewitalizacja okolicy oka

Laserowa redukcja zmarszczek, odmładzanie

Zabiegi redukujące rumień

Zabiegi ujędrniające i regenerujące

Zabiegi wyrównujące kolor skóry i rozświetlające