VIVO 60+

Co się dzieje z Twoją skórą po 60.?

Po 60. roku życia następuje nasilenie procesu pogłębiania się zmarszczek oraz wiotczenia skóry. Problemem staje również cieńsza i bardziej przezroczysta skóra, popękane naczynka krwionośne i  bardziej widoczne przebarwienia.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać o swoją skórę. Współczesne metody zabiegowe i innowacyjne technologie medyczne pozwalają na skuteczną walkę nawet z zaawansowanymi objawami starzenia skóry. Dzięki temu możesz wyglądać tak młodo, jak się czujesz.

Ważne, aby wybrać doświadczonego specjalistę, który zaplanuje odpowiednie zabiegi dostosowane do nasilenia problemu.

Jak dbać o skórę?

Regularne zabiegi z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego pozwolą zredukować asymetrię i ubytki tkanek, a także nawilżyć i ujędrnić skórę. To również dobry moment na lifting nićmi PDO, które uniosą opadnięte obszary i zapobiegną wiotczeniu skóry. Zabiegi laserowe umożliwiają redukcję pojawiających się coraz częściej przebarwień, oraz redukcję naczynek. Ponadto pozwalają również stymulować produkcję kolagenu i poprawiają napięcie skóry.

Dla wzmocnienia działania przeciwstarzeniowego warto zastosować również zabiegi regeneracyjne z użyciem kwasu hialuronowego, polinukleotydów, kolagenu, wspomagające odbudowę struktur skóry od wewnątrz.

Istotny wpływ na skuteczność zabiegów stymulujących ma systematyczne wykonywanie oraz łączenie ich w różnych protokołach, ponieważ skóra po 60. roku życia wymaga jeszcze więcej!

W ciągu kilku miesięcy po zabiegach stopniowo poprawia się  nawilżenie i elastyczność skóry. Głębokie bruzdy ulegają wygładzeniu, a zmarszczki znacząco się spłycają.

Aby poprawić rezultaty wykonywanych zabiegów, ważna jest codzienna pielęgnacja domowa. Pamiętaj o ochronie przed promieniowaniem UV oraz przeciwutleniaczach, kwasach AHA, BHA, ceramidach, witaminie A wpływającej na odnowę komórkową oraz witaminie B3 chroniącej przed utratą wody i wysuszeniem skóry.

Najważniejsze wskazówki:

  • Codziennie stosuj silny krem ​​przeciwsłoneczny z filtrem SPF (nawet jeśli przebywasz w pomieszczeniu)
  • Popraw rezultaty swoich zabiegów dzięki aktywnym produktom do pielęgnacji skóry stosowanym w domu
  • Zmaksymalizuj efekty dzięki holistycznemu planowi łączącemu zabiegi medycyny estetycznej
  • Pielęgnując twarz, nie zapominaj o jednoczesnej pielęgnacji szyi i dekoltu

 

Nasi lekarze i kosmetolodzy są ekspertami w dziedzinie skóry i włosów. Możecie wspólnie opracować odpowiedni plan leczenia i pielęgnacji dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zabiegi dla skóry 60+

Konsultacja dermatologiczna

Dermatoskopia i wideodermatoskopia

Diagnostyka znamion barwnikowych

Trichoskopia

Diagnostyka łysienia/chorób skóry owłosionej głowy

Onychoskopia

Diagnostyka zmian płytek paznokciowych

Biopsja diagnostyczna skóry

Dermatochirurgia

Laseroterapia dermatologiczna