lek. med. Agnieszka Moncznik

lek. med. Agnieszka Moncznik

specjalista chirurgii ogólnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Specjalizuje się w chirurgii skóry oraz zabiegach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej.

Wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania zmian skórnych, usuwania zmian w wymagających lokalizacjach (twarz, szyja, dłonie, skóra owłosiona głowy, okolice intymne), korekty blizn, korekta asymetrii płatków uszu, krio i elektrochirurgii, zabiegi modelowania rysów twarzy z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz biostymulatorów, a także z użyciem komórek macierzystych autologicznej tkanki tłuszczowej.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie i umiejętności praktyczne zdobywała, pracując jako lekarz asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku “Kosmetologia-Medycyna estetyczna dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Nieustannie poszerza wiedzę i doskonali umiejętności, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, organizowanych przez wiodące towarzystwa i organizacje naukowe.

Przeprowadzane przez dr Moncznik zabiegi chirurgiczne charakteryzuje zawsze delikatność, precyzja i dbałość o komfort pacjenta.