lic. Kamila Niczyporuk

lic. Kamila Niczyporuk

kosmetolog, trycholog

Jest kosmetologiem specjalizującym się w zabiegach z użyciem profesjonalnych dermokosmetyków i urządzeń hi-tech do pielęgnacji skóry twarzy Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia, a obecnie kontynuuje naukę na kierunku kosmetologia w medycynie estetycznej, na studiach magisterskich prowadzonych przez Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia.

W Vivo Clinic przeprowadza kompleksowe konsultacje kosmetologiczne, układając plany pielęgnacji i zabiegów gabinetowych, jak również plany pielęgnacji domowej  będące istotnym elementem holistycznej terapii kosmetologicznej. Wykonuje również zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej i trychologicznej oraz depilację laserową. Regularnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych z obszaru pielęgnacji twarzy, zastosowania produktów dermokosmetycznych i urządzeń kosmetologicznych hi-tech w kosmetologii profesjonalnej. 

Jest niezwykle otwarta i zaraża optymizmem wszystkich w swoim otoczeniu. Jej dokładność i cierpliwość w prowadzeniu konsultacji skutkuje opracowaniem indywidualnie skomponowanych planów pielęgnacji skóry, przynoszących doskonałe rezultaty.

Jeśli szukasz zaangażowanego i pełnego pasji kosmetologa, który nie tylko doskonale rozumie problemy skórne, ale także potrafi skutecznie się nimi zająć, zapraszamy na konsultację kosmetologiczną do Vivo Clinic.