mgr Ewelina Dziedzic-Setlak

mgr Ewelina Dziedzic-Setlak

kosmetolog, trycholog

Jest doświadczonym kosmetologiem specjalizującym się w trychologii kosmetologicznej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie przez 6 lat pracowała w jednym z renomowanych krakowskich gabinetów jako trycholog, wykonując w tym okresie ponad 4000 konsultacji i zabiegów trychologicznych. Regularnie doskonali umiejętności i poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach trychologicznych.

W VIVO Clinic wykonuje szeroki zakres usług, w tym konsultacje trychologiczne, zabiegi trychologiczne z wykorzystaniem specjalistycznych produktów dermokosmetycznych oraz procedury trychologiczne z użyciem profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do terapii trychologicznych.

Dzięki pasji, zaangażowaniu i precyzji w rozwiązywaniu problemów skóry głowy, jest w stanie szybko oraz dokładnie zidentyfikować ich przyczyny oraz opracować skuteczny plan terapeutyczny zapewniając kompleksową opiekę oraz doskonałe rezultaty.

Jeśli szukasz wykwalifikowanego trychologa, który nie tylko doskonale rozumie problemy skórne, ale także potrafi skutecznie się nimi zająć, zapraszamy na konsultację trychologiczną do Vivo Clinic.